podatki

Doradztwo Podatkowe

Nikt nie lubi płacić podatków. Jednak od Sumeryjskich czasów ludzie je tak czy inaczej płacą. Doradca Podatkowy wyjaśni najdokładniej i najlepiej uzasadni ich wielkość zgodną z obecnie obowiązyjącymi przepisami. Przepisy zmieniają się szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Pamiętajmy: nieznajomość przepisów nie zwalnia od odpowiedzialności karno - skarbowej podatnika.

Nr certyfikatu: 5020 od 1998

dom cennik
rachunki

Księgowość, Rachunkowość

Rzetelność, to nasze motto dlatego przed rozpoczęciem współpracy zawsze dokładnie sprawdzamy otrzymaną dokumentację księgową. Przeglądamy, sprawdzamy i weryfikujemy rozliczenia z urzędem skarbowym oraz z ZUS. Robimy to by nasze życie stało się znośne.

Św. Kwalif. MF nr 2765 od 1997
Certyfikat IFAC nr 108 od 2010

dom cennik

kadry

Kadry i Płace

W kadrach i płacach oferujemy usługi w sposób zróżnicowany w zależności od skali, stylu zarządzania zasobami kadrowymi i ilości pracowników Klienta. Chcąc nie chcąc wchodzimy w sedno interesów klienta pozostającego w konfrontacji z przepisami i Inspekcją Pracy.

dom cennik
zmiany

Przekształcenia spółek lub w spółki

Każda zmiana formy działalności (np. spółka cywilna w spółkę prawa handlowego) lub innej transformacji firmy (np. podziału spółki albo połączenia spółek), oferujemy usługi uwzględniające prawne zobowiązania firm przy przekształceniach. Wskazany jest udział doradcy podatkowego w celu aranżacji przekształcenia, które prowadzi do zamierzonego na początku celu..

dom cennik


kontrola

Weryfikacje rachunkowe

Szczególnie przed kontrolą warto sprawdzić stan rozliczeń. Brak pewności i niepokój o poprawność księgowań to najlepszy moment by zwrócić się do nas. Również przed ważnymi zmianami w firmie mającymi skutki w przyszłości warto zbadać rozliczenia z US i ZUS.

dom cennik
erachunki

Elektroniczna księgowość

Klientom posiadającym swoją siedzibę na terenie Polski lub innych krajów UE oferujemy alternatywę, usługę w wersji elektronicznej opartej na działaniu fachowców z gwarancją jakości oraz zerowym ryzykiem popełnienia błędu. Wystarczy przesyłać dokumenty drogą elektroniczną.

dom cennik

Kontakt:


  • dom
  • twitter
  • facebook
  • blogger